ART CNT

ART CNT

Głównym celem terapii Yumeiho®jest skorygowanie położenia kości miednicy, prawidłowe ustawienie kręgosłupa dzięki czemu uruchamia się samoleczące siły organizmu i dociera do przyczyny schorzenia. YUMEIHO® to system terapeutyczny składający się z pewnej ilości zabiegów (w zależności od schorzenia) gdzie jeden zabieg trwa ok. 40 minut a terapeuta wykorzystuje podczas jego trwania 100 różnych technik. Są to przede wszystkim: masaż ugniatająco uciskowy oraz mobilizacja stawów przeprowadzana w oryginalny i bezbolesny sposób.

Y4Y5

YUMEIHO®jest bardzo efektywną terapią w następujących schorzeniach:

bóle kręgosłupa, bóle stawów, dyskopatie, kręgozmyki, skoliozy, migreny, bóle mięśni, otyłość, różnica w długości kończyn dolnych, bóle menstruacyjne, asymetrie układu kostnego i mięśniowego itd.

Y1

NOWOŚĆ

Uruchamiamy nowy, specjalny system aplikacji terapii Yumeiho przeznaczony dla Pań, które mają problem z zajściem w ciąże. To tylko cztery zabiegi w ciągu siedmiu dni.

System został opracowany przez dr Saionji Masayuki, ale w Europie do tej pory był tylko stosowany w ośrodku w Hódmezővásárhely (Węgry) gdzie urodziło się już ponad 100 dzieci.

ele

 

xrayscol

przed zabiegami           po zabiegach

(skolioza dwułukowa  I-go stopnia)

spo

przed zabiegami           po zabiegach

( kręgozmyk 4-tego kręgu szyjnego )

Twórcą metody YUMEIHO® był Saionji Masayuki - dyrektor CENTRUM YUMEIHO W TOKIO

saionji

W centrum ART zabiegi wykonują dyplomowani masażyści z profesjonalnym przygotowaniem w zakresie terapii YUMEIHO®, członkowie POLSKIEGO STOWARZYSZENIA YUMEIHO

Zainteresowanych nauką terapii YUMEIHO® prosimy o wysłanie "pustego" maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu uzyskania pakietu informacyjnego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY (Rzeszów, Warszawa)

ART CNT
e-mail: artmed@artmed.pl

Polskie Stowarzyszenie Yumeiho®
e-mail: yumeiho@artmed.pl

Dane adresowe gabinetów:

RZESZÓW ul. Ofiar Katynia 15
tel.fax. +48 (17) 856 41 57

WARSZAWA ul.Odolańska 18A lok. 8
(metro "Racławicka")   
tel. +48 (22) 841 16 07